Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dačo o Orlim v skratke

28. 4. 2006

Orlando se narodil v Catenbury Kent roku 1977. Má jednu sestru Samanthu která je o dva roky starší než on. Zbožnuje mnoho adrenalinových sportu a rád fotografuje (!!!). A má psa, kteýr se jemenuje Maude.

Orlandovi bylo práve 10 let, kdy poprvé zatoužil stát hercem. Když se svojí prítelkyní (?!) sledoval "Supermana" , která byla zamilovaná do toho herce a bohužel ne do Orliho (hloupá holka). Když videl, jak muže dobrý herec uhranout ženská srdce, rozhodl se, že bude snem každé dívky a stane se tedy hercem.

Když mu bylo neco okolo 16, odešel z domova do Londýna, a doufal že zde ho ceká hvezdná kariéra. Studoval na "National Youth Theatre" celé 2 semestry, než prestoupil na "jinou lod" , a to rovnou do "British American Drama Academy". A povedlo se! Objevil se v televizních seriálech jako "Casualty" nebo "London's Burning (Londýn horí)".

Ale dlouho ve škole nepobyl. Odešel na "Guildhall school of Music and Drama" a po trech letech studia v roce 19-7 se konecne objevil i ve filmu! Zahrál si homosexuálního muže ve filmu "Wilde (Divoký)".

Avšak jeho obrovská šance, se kterou prišel i veliký úspech zaklepala na dvere až roku 1999 (2 dny pred koncem školy). Prišel P.Jackson a nabídl mu roli Legolase Greenleafa ve velkofilmu Pán Prstenu. Orlando neváhal ani vterinu a vyplatilo se. Velký se sen se splnil, úspech a dívky prišli. Není snem všech dívek ale 40% zemekoule urcite ano.

A druhá šance (i když ne tak fenomenální) prišla dva roky poté. Zabojoval si pod Ridleyem Scottem ve válecném dramatu "Black Hawk Down (Cerný jestráb sestrelen)".

 

Orliho tajemství: *Když je na cestách, stará se o jeho psa Maude rodina ex - prítelkyne.Chodili spolu ješte v dobe,kdynatácelPán prstenu.Byla to velká láska a Orlando dodnes neví, co se jim prihodilo, že se najednou nekam vytratila.Ted ríká, že jeho jedinou láskou je práce.

*Uši si nosil domu!Jako Legolas mel porádne špicaté uši.Ty samozrejme nebyly jeho, ale mel je prilepené (jenom to upravení trvalo dve hodiny!).Trošku byl problém, že byly vetší a težší, jinak prý vubec nebyly nepohodlné.Orli v nich dokonce jednou prijel domu - bez Legolasovy blond paruky, jenom s ušima.Bylo to pozde v noci a mel jen 4 hodiny na to aby se vyspal.Proplížil se do postele ke své prítelkyni(v té dobe spolu ješte chodili) a tvrde usnul.Vzbudil se s jedním uchem nalepeným na polštári (druhé to prežilo ve zdraví) a s chichotáním prítelkyne, která si ho fotila...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

fotky

(volam sa debil, 28. 2. 2008 17:18)

usmev nieje ziadna sifra je to usmev mojho milacika ja som sa snim fotila aj s kierov a johnnym

Nieco o O...

(Linda, 14. 10. 2006 20:50)

velmi zaujimavy zivotopis paci sa mi to.Lubom TA Orli.